Ons team

Teamwork makes the dream work!


Hieronder per medewerker: groep, functie/taak, de werkdagen en het mailadres voor mailcontact.
 

Anneke van Heuvelen

Groepsleerkracht
Groep 1/2a
Ma. en Do.
Anneke.vanHeuvelen@prohles.nl

Leuntje Schaap

Groepsleerkracht
Groep 1/2a
Di. - Wo.mo. - Vr.mo.
Leuntje.Schaap@prohles.nl

Marilise ter Leede

Groepsleerkracht
Groep 1/2b
Ma. - Vr.mo.
Leuntje.Schaap@prohles.nl

Madelijne Haasnoot

Groepsleerkracht
Groep 1c
Ma. - Wo.mo.
Madelijne.Haasnoot@prohles.nl

Hannah van der Ende

Gr.lkr. & Leraarondersteuner
Groep 1/2c
Do. - Vr.
Hannah.vanderEnde@prohles.nl

Marjan Hoek

Groepsleerkracht
Groep 3
Ma. + Vr.mo.
Marjan.Hoek@prohles.nl

Gerdien van Marsbergen

Groepsleerkracht
Groep 3
Di. - Do.
Gerdien.vanMarsbergen@prohles.nl

Trea van Egmond

Gr.lkr. & Managementondersteuner
Groep 4
Ma. - Wo.mo.
Trea.vanEgmond@prohles.nl

Aliede Schuitemaker

Groepsleerkracht
Groep 4
Ma. - Vr.mo.
Aliede.Schuitemaker@prohles.nl

Julia Guijt

Groepsleerkracht
Groep 5a
Ma. - Vr.mo.
Julia.Guijt@prohles.nl

Rianda ten Hove

Groepsleerkracht
Groep 5b
Ma. - Vr. (tot december)
Rianda.tenHove@prohles.nl

Annemarie Haasnoot

Groepsleerkracht
Groep 5b
Ma. - Di.
Annemarie.Haasnoot@prohles.nl

Hannah Nijgh

Groepsleerkracht
Groep 5b
Do. - Vr.
Hannah.Nijgh@prohles.nl

Joke de Vries

Groepsleerkracht
Groep 6a
Ma. & Vr.
Joke.deVries@prohles.nl

Noa Guijt

Groepsleerkracht
Groep 6a
Di. - Do.
Noa.Guijt@prohles.nl

Marja Bregman

Groepsleerkracht
Groep 6b
Ma. - Wo.
Marja.Bregman@prohles.nl

Willemieke van Rijn

Groepsleerkracht
Groep 6b
Do. - Vr.
Willemieke.vanRijn@prohles.nl

Bert Aandewiel

Groepsleerkracht
Groep 7
Ma. - Wo.mo.
Bert.Aandewiel@prohles.nl

Daniëlla Teuwisse

Groepsleerkracht
Groep 7 (t/m Dec.)
Do. - Vr.

Daniëlla.Teuwisse@prohles.nl

Janine Guijt

Groepsleerkracht
Groep 7
Di., Do., Vr. (v.a. Jan.)
Janine.Guijt@prohles.nl

Kristy van der Zalm

Groepsleerkracht
Groep 8a
Ma., Di., 50% Vr.
Kristy.vanderZalm@prohles.nl

Johan Haasnoot

Gr.lkr. & Adjunct-directeur
Groep 8a
Wo.mo., Do., 50% Vr.
Robert.terHeide@prohles.nl

Robert ter Heide

Groepsleerkracht
Groep 8b
Ma. - Do.
Robert.terHeide@prohles.nl

Diana Westhuis

Gr.lkr. & Remedial Teacher
Groep 8
Ma.mi., Di.mo., Vr.
Diana.Westhuis@prohles.nl

Anouk van der Zwan

Groepsleerkracht
(verlof)
Ma. - Wo.mo.
Anouk.vanderZwan@prohles.nl

Cora Zuijderduijn

Intern Begeleider
Groep 1-4
Di. + Do.
Cora.Zuijderduijn@prohles.nl

Annelies Boogert

Intern Begeleider
Groep 5-8
Ma. - Do.
Annelies.Boogert@prohles.nl

Paul van Leeuwen

Gymleerkracht
Groep 3-8
Di., Do.
Paul.vanLeeuwen@prohles.nl

Ger van Egmond

I.C.T.-er (computers)
Alle groepen
Ma., Wo.mo.
Ger.vanEgmond@prohles.nl

Corrie van Duijn

Plusleerkracht
Groep 3-8
Do.
Corrie.vanDuijn@prohles.nl

Liane Harrison

Onderwijsassistent
Gr. 1-2
Ma.mo., Di.mo., Do.mo.
Liane.Harrison@prohles.nl

Daan van Rijn

Onderwijsassistent
Gr. 3-8
Ma. - Vr.
Daan.vanRijn@prohles.nl

Kristel Teuwisse

Gr.lkr. & Leraarondersteuner
Alle groepen
Wo.mo. - Vr.
Kristel.Teuwisse@prohles.nl

Kees Westhuis

Directeur
Directietaken
Ma. - Vr.
Kees.Westhuis@prohles.nl
"Toen brak hij vandaar op en groef een andere put en daarover kregen zij geen onenigheid.
Daarom gaf hij hem de naam Rehoboth, want, zei hij, nu heeft de HEERE ruimte voor ons gemaakt."
Genesis 26: 22 | Over de betekenis van de naam Rehoboth

Wij staan op de kaart!

Benieuwd naar nog meer informatie, tevredenheidspeilingen en vergelijking met andere basisscholen?
Klik hier